דוא"ל / נייד / טלפון:
סיסמה:
זכור אותי שכחתי סיסמה
  

מעבדת מחשבים
משואות יצחק

 

במ.ת.מ מעבדת מחשבים אנו מעניקים שרותי חומרה ותוכנה למחשבים ורשתות במגזר הפרטי ובמגזר העסקי אנו יזמות עסקית משנת 1997 הפועלת בתוך משק משואות יצחק.

אנו בעלי ידע וניסיון רב בתחום המחשבים. ברשותנו מעבדה המטפלת בכל סוגי המחשבים והמסייעת במתן פתרונות מחשוב לבעיות שונות ואשר יצרו עבורנו מוניטין רב בעולם המחשוב הישראלי.

צוות מ.ת.מ מתמחה בשירות טכני ברמה הגבוהה ביותר, בנוגע לתוכנה וחומרה כאחד, תוך מתן טיפול אישי, אמין ומסור ולא פחות חשוב במחירים אטרקטיביים.

מ.ת.מ עושה שימוש אך ורק ברכיבים מקוריים ואיכותיים מהחברות הגדולות בעולם.

 

פתרונות מקצועיים לעסקים

אנו במ.ת.מ מבינים את העסק שלך ומתאימים את המחשוב לצרכים של העסק.
תקלות מחשב יכולות להיגרם מטעויות אנוש, מגורמים פולשניים באינטרנט, מעייפות חומרה ומחוסר התאמה של רכיבי המחשוב, כל אלו יכולים לגרום לקריסת מערכות והשבתת העסק.

אנו במ.ת.מ נותנים הדרכה וייעוץ, תמיכה מלאה ושרותי מחשוב מקצועיים המותאמים לעסק שלך ולעובדים. אנו מבינים את חשיבות הטכנולוגיה בתוך העסק ולכן המענה לקריאת שרות ניתן במהירות האפשרית, במקצועיות ובמסירות.

אנו עובדים עם החברות המובילות בתחום, עם חומרה באיכות הגבוהה ביותר תוך דגש למחירים נוחים.

אנו מספקים שרותי גיבוי ושחזור מידע.

אנו בעלי ניסיון, ועובדים שנים עם המגזרים הבאים: רפתות, לולים, תעשיה, עסקים קטנים ומוסדות חינוך.

 

מחשב ללקוח הפרטי

אנו במ.ת.מ מתאימים את המחשב ללקוח, לאחר אבחון ראשוני, הבנת הצרכים וייעוץ חינם. למשל: מחשב נייד המתאים עבור הסטודנט ללימודיו לא מתאים כמחשב ביתי המיועד בעיקר למשחקי ילדים, להם נמליץ על מחשב נייח חזק ומהיר.

את המחשבים אנו מרכיבים במעבדה שלנו ולכן אנו נותנים אחריות מלאה על הרכיבים ועל האיכות. כמו כן, ניתן לרכוש דרכנו מחשבי מותג.

כיום יותר ויותר נפוץ להתקין רשת תקשורת ביתית ורשתות אלחוטיות המקשרות בין מספר מחשבים בבית, אנו במ.ת.מ מוכרים מגוון נתבים ומתגים המותאמים כמובן למבנה המשפחה והבית. במידת הצורך, מגיעים לבית הלקוח להתקנה והדרכה.

אנו מספקים שירותי גיבוי, שחזור והגנה מוירוסים החודרים דרך האינטרנט.

כל שרות שאנו נותנים מלווה בהסבר אישי ובמסירות, אנו דואגים כי הלקוחות יבינו את התקלות ואת דרך פתרונן.

 

 

אמינות ומקצועיות

במ.ת.מ עובדים אנשים מקצועיים, אמינים, אדיבים ונותני שירות מסורים.

אנו במ.ת.מ מדריכים את הלקוחות שלנו לשימוש נכון ותקין בציוד המחשוב, מתאימים את הציוד לצרכי הלקוח, ולא מנסים "לדחוף" מוצרים שאין בהם צורך.

הייעוד שלנו כחברה ואנשים: לספק מרחב של שקט ובטחון ללקוחותינו בכל הקשור לתקשורת הטכנית

 

מכירת מחשבים וציוד הקפי

במ.ת.מ מוכרים את כל סוגי המחשבים. אנו מרכיבים את המחשבים בעצמנו וכל מחשב היוצא מהמעבדה יש לו אחריות וידע אודות הרכיבים. אנו מקפידים על חומרה וחלקים מהאיכות הטובה ביותר ועובדים עם היצרנים המובילים בתחום. 
           
 אנו שמים דגש על התאמת הרכיבים בתוך המחשב למניעת תקלות עתידיות.

במ.ת.מ ניתן למצוא ולהזמין את כל הציוד הנלווה למחשוב, כגון: מדפסות, דיו, נתבים, מצלמות, רמקולים, זיכרונות ניידים ודיסקים לגיבוי, אוזניות, עכברים ומקלדות.

גדג'אטים מהמתקדמים בשוק, כמו טאבלטים, מסגרות דיגיטאליות ועוד.

אנו עובדים עם חברות רבות כך שהמחירים טובים ונוחים.

 

תיקון ושדרוג המחשב

אנו במ.ת.מ מחזיקים מעבדה מאובזרת על מנת לתת מענה מיידי ומקצועי לכל תקלה. אנו מתקנים ומטפלים בכל סוגי המחשבים: מחשבים ניידים, מחשבים נייחים ושרתים.

אנחנו מאמינים כי תחזוקה שוטפת של המחשב מונעת תקלות עתידיות והוצאות גדולות ומיותרות (כמו תחזוקה של רכב...).

אנו חושבים כי מחשבים טובים וחזקים שפועלים כראוי ניתן לשדרג אותם ולהתאים אותם לצורכי הלקוח ללא הוצאה גדולה, כמו הגדלת זיכרון, הגברת מהירות, חידוש ציוד וכד'

 

[חזרה לראש העמוד] [הדפס]


|מפת אתר|צהלי|שימושון|
אתר לקיבוץמופעל במערכת קהילהנט רשת חברתית תפעולית לארגונים, אגודות, קיבוצים וישובים
כל הזכויות שמורות לקהילה-נט פתרונות תוכנה בע"מ 2003-2018 (c)