פלוריש

פלוריש היא יצרנית של מוצרי פארמה, מזון ודרמוקוסמטיקה, המייצרת מותגים פרטיים ומספקת שירותי קבלנות משנה לחברות שמשווקות תרופות, תוספי מזון וקוסמטיקה ברחבי העולם.

בפלוריש שמים דגש על ייצור באיכות גבוהה, גמישות, ומענה מהיר לצרכים השונים של לקוחותיה העסקיים, במטרה לאפשר להם להרחיב את יכולותיהם. על מנת לעשות זאת, מעסיקה החברה צוות פיתוח מנוסה ומגוון קווי ייצור, ותהליכי הייצור שלה עומדים בדרישות קפדניות של מגוון תקנים בין-לאומיים כמו – GMP, ISO 9001;2008 ISO 22000.

החברה מטמיעה באופן שוטף תקנים בין-לאומיים נוספים הרלוונטיים למוצריה, כגון: ISO 22716, קוסמטיקה ו- ISO 13845.

לפלוריש שלוש יחידות ייצור: פארמה, דרמוקוסמטיקה ומזון. הפארמה מכילה מוצרי גלניקה וחיטוי. הדרמוקוסמטיקה מייצרת קרמים ונוזלים. יחידת המזון מייצרת מגוון מוצרים בהם טבליות, קפסולות, נוזלים, אבקות, ג’לים ושוקולדים. כל המוצרים עוברים בדיקת איכות במעבדה אחת שנותנת מענה מקצועי לשלוש יחידות הייצור, בהתאם לדרישות המחמירות של התקנים הבין-לאומיים.

במהלך השנים פיתחה פלוריש מספר רב של מוצרים, רכשה מותגים ידועים כמו “הדס”, והפכה להיות קבלנית המשנה המובילה בישראל, בעיקר בקרב לקוחות מתחום הפארמה: דקסל פארמה, ד”ר פישר, סופר פארם (לייף פרופשונל), ועוד. לחברה לקוחות רבים גם בחו”ל, וביניהם Urgo, Ferring, טבע הונגריה, ורבים אחרים.

פלוריש נוסדה בשנת 1986 ע”י שני רוקחים שעלו מצרפת. משנת 2004 החברה בבעלות משותפת עם קיבוץ משואות יצחק, ומרכזי הפיתוח והייצור שלה נמצאים בישראל.

הידע הייחודי, צוות המו”פ המנוסה, הניהול המודרני, העמידה בתקנים מחמירים ותהליכי הייצור החדשניים – כל אלה מאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו ברחבי העולם להתרחב ולהגדיל הכנסות ורווחים. על כך אנו שוקדים מדי יום, ונמשיך כך גם בעתיד.

אנו שמחים שאנו יכולים לסייע ללקוחותינו לפרוץ לשווקים חדשים, ולהציע מוצרים ופתרונות חדשים באיכות גבוהה.

התחבר אל האתר
דילוג לתוכן